Antalya Drone Çekimi

Antalya Drone Çekimi

Antalya Drone Çekimi

Antalya Drone Çekimi ile sizlerde tanıtım yapmak, özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ister misiniz? Profesyonel çekim ve yaratıcı fikir ekibimizle sizlere en profesyonel drone çekimleriyle birlikte kurgu montaj hizmetleri de sunuyoruz.

Yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere kaliteli içerikleri en hızlı ve ne uygun fiyata sunuyoruz.

Drone çekimleri ile yapılan tanıtım filmleri firmanızın ilgiyi çoğaltacak ve marka değerinizi artıracaktır. Çünkü video içerikler günümüzde daha çok izlenmektedir. İnsanların daha çok ilgisini çeken noktalarda sıra dışı videolar ile bir adım öne geçebilirsiniz. Hatta yaratıcı çekim teknikleriyle oluşturacağımız videolar sizleri fenomen konuma getirecektir.

Özel günlerinizde unutulmaz anlarınızı drone çekimleriyle daha sıra dışı biçimde insanlara sunabilirsiniz.

Antalya Drone Çekimi ile Hangi Çekimler Yapılıyor?

Drone ile Adres Konum Çekimleri

İnsanların gerek sizi daha kolay bulabilmesi için veya tanıtımını yaparak satmak istediğiniz bir bina, arsa yada tanımını yapmak istediğiniz bir alanı en çekici açılarıyla videoya yansıtarak gerçekleştiriyoruz. Drone ile havadan çekimlerini yapacağımız konumlarda animasyon yazılar geçişler ve müzikler kullanarak daha da zenginleştirebiliriz. Size en uygun ve hitap edecek kurgu tekniklerini kullanıyoruz.

Drone ile Düğün Çekimleri

Özel günlerinizi standartların dışına çıkartıyoruz. Drone çekimlerimizle düğünlerinizin veya özel günleri her aşamasında sizlerle çalışıyoruz. Elti çatlatan çekim tekniklerimizle harika videolar ortaya çıkartıyoruz 🙂 🙂 Biz işimizi sever yapıyoruz. O yüzden düğün etkinlikler bizim için ayrı bir heyecan taşımaktadır. Kendi düğünümüz gibi özenerek çalışmaktayız.

Drone ile Otel Çekimleri

Otelinizin en güzel karelerini yakalayıp müşterilerinize sunabiliriz. Genelde bir otel tercih edilirken insanlar otelin her yönünü görmeyi bilmeyi isterler. Bu noktada da etkili kaliteli bir drone çekimi size fark yaratacaktır. Anlaşmalı olduğumuz oteller sayesinde bu konuda çok tecrübeliyiz ve insanlara neler çekici geldiğini hangi noktaların vurgulanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Markanızı daha ileri taşımak bir telefon kadar uzağınızda.

Antalya Drone Çekim Fiyatları

Antalya Drone Çekim Fiyatları çekimlerin süresine ve taleplerine göre değişmektedir. 500 TL olan çekimlerde olabilmekte 20.000TL çekimlerde olabilmektedir. Sizler için en uygun maliyeti öğrenmek için Lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim:

Tel & WhatsApp : 0 554 832 91 73

Antalya Drone Çekimi
Antalya Drone Çekimi

Antalya Drone Çekimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön