Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı

antalyasosyalmedya

Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri

Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri ile Rakiplerinizin önüne geçmek ister misiniz ? Hayatımızın merkezinde yer alan. Yalnızca sosyal yaşantımızı değil ticari ilişkilerimizi de etkileyen. Sosyal medya platformları, doğru yönetildiği takdirde çok başarılı sonuçlar vermektedir.

Dijital alanda ki kullanılan sosyal medya araçları için doğru bir strateji uygulamak çok önemlidir. Örneğin Antalya turizm odaklı bir şehirdir. İnsanların yeni geldikleri bir şehirde. Aradıklarını veya ihtiyaçlarını onlara doğru bir şekilde fark ettirerek daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Sosyal medya uzmanlığı. Bir çok sosyal medya araçlarının ortaya çıkmasıyla ve platformların ticari değer kazanmasıyla beraber ortaya çıktı. Markalar sosyal ağ platformlarıyla müşterileri ile olan ilişkilerini daha canlı tutuyorlar. Daha fazla kişiye ulaşarak. Kar paylarını artırma şansı elde ediyor. Bu yönden bakıldığında. Sosyal medya hesaplarının her gün düzenli ve belli bir strateji kapsamında yönetilmesi gerekmektedir.

Yazsam Yazılım Antalya’da gerek tasarım gerekse dijital pazarlama konusunda uzman ekibimiz. Sosyal ağ yöneticiliğiyle ilgili sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştirip. Müşterilerimizin dijital çağa en doğru biçimde adapte olmasını sağlamaktadırlar.

Sosyal Medyanızı Etkili Biçimde Nasıl Yönetiyoruz?

 • Müşterilerimizin hedef kitlesi belirlenip ona uygun sosyal medya araçları belirlenir, Hesaplar yoksa açılır.
 • Etkin bir hesap yönetimi için evvela rakipler tespit edilip bunların analizi yapılır.
 • Eğer önceden açılmış mevcut sosyal ağ hesapları varsa bu hesapların hedef kitle çalışmaları yapılır.
 • Paylaşım modelleri ve bu paylaşımlarda kullanılacak hitap içeriği tespit edilir.
 • Paylaşımların en doğru şekilde hedef kitleye ulaşabilmesi için gereken hashtag’ler analiz edilir.
 • Markaların internet sitesi, blog ve sosyal hesaplarının uyumlu olması için özel içerik kurguları yapılır. Bütünlük sağlanır
 • Paylaşım modellerinin zamanlaması hazırlanır.
 • Reklam yönetimi gerçekleştirilir. Reklam içeriği, reklam tanıtım hedef kitlesi, reklam tanıtım coğrafyası belirlenir.
 • Bütün Sosyal medya platformlara özel grafik tasarım çalışmaları yapılır.
 • Özel günlerde günün anlam ve önemine uygun içerik paylaşımı yapılır.

Antalya‘da sizlerin hedef kitlenize uygun ve yoğun kullanılan sosyal medya araçlarını. Sizler için etkin biçimde kullanılır hale getiririz. Her platform ve marka için özel olarak ilgi gösterilmektedir. Çünkü her firmanın hedef kitlesi aynı değildir. Örneğin çok harika bebek ürünleri satan bir işletmeniz vardır. Sizin hedef kitleniz annelerdir. Bu işletme için en doğru yayılma platformu facebook, instagram youtubedir. Bebek ürünleri satmak için LinkedIn, Twitter gibi mecralar pek doğru seçimler olmayabilir. Ya da gezgin bir rehbersinizdir. Güzel bir youtube kanalı çok işinize yarayacaktır. Bunun gibi ön hazırlıklar ve firmayla ilgili en doğru yayılma politikalarını belirleyip yola çıkıyoruz.

Markaların her zaman güncel, müşterileri ile iletişim halinde olunması açısından sosyal medya çok önemlidir. Çünkü marka bilinirliliği acısından sürekli tekrarların en doğru işlenecekleri araçlardır sosyal medya araçları.

Ekibimiz, markanızı dijital mecralarda yönetirken sonuçları takip edebilirsiniz. Sizlere düzenli olarak belirlenen zaman aralığında, ilerlemeyi raporlar halinde sunarlar.

Sİzler için hangi Sosyal medya mecraları yönetiyoruz?

 • Facebook
 • Instagram
 • Twiter
 • Youtube
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Tiktok

Ve isteğe bağlı farklı sosyal platformlar.

Her sosyal platform kendi bünyesinde özel analiz edilir ve paylaşım yönetimi ona göre hazırlanır. Ekibimiz, markanız için en doğru ve etkin yönetim anlayışını benimseyerek sizlere içerik paylaşım takvim hazırlar.

Antalya Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Peki Sosyal medya yönetiminin yararlı olup olmadığını nasıl anlayacaksınız?

Her sosyal medya aracı kendi bünyesinde dinamikleri olan çok geniş, çok hareketli ve devamlı değişen bir dengeye sahiptir. Böyle bir platform ağında markanızın günden güne daha fazla kişiye ulaşması, etkileşimin artış göstermesi marka değerinizi artırır. Bu değeri daha da artırmak ve kalıcı kılmak için sosyal ağ reklamları demografik veriler kapsamında yaşa, cinsiyete göre ayarlanır. Yazsam Dijital pazarlama ekibimiz sosyal ağ çalışmalarının neticelerini raporlar ve sonuçları somut şekilde görmenizi sağlar.

Sosyal Medya Ekibimiz Sizleri Bekliyor

Sosyal medyanın etkin ve başaralı bir şekilde yönetimi bütünüyle bir ekip işidir. Grafik tasarımcı, SEO uzmanı, Google Analytics uzmanı gibi önemli kişiler olmadan tek bir kişi ile sosyal ağ sayfalarını yönetmek bir hayli zor, ayrıca amatörce olacaktır. Başarılı sonuçlar almak, hem göze hem de ticari başarı ve marka değerine hitap edebilmek için çok yönlü bir çalışma gerekmektedir. Bunun için ise uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturmak önemlidir. Yazsam Yazılım sosyal ağ ekibimiz ile beraber markalara çok yönlü hizmet veriyor, tasarımdan SEO çalışmalarına kadar her alanda başarı odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Sosyal Medyanız ile Antalya’da bilinirliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarınızı güvenle bize teslim edebilir, marka değerinizi ve ticari başarınızı artırabilirsiniz. Her türlü bilgi veya çalışma talebi için bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimini Profesyonele Bırakın

Siz İşinize Odaklanın, Yazsam Yazılım Sizi Antalya’ya duyursun, Sosyal Medya Hesaplarınızı Profesyonelce Yönetsin !

Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön