Antalya Web Site Yapımı

Antalya Web Site Yapımı

Antalya Web Site Yapımı işlerinizi profesyonel ekibimizle kısa sürede hayata geçirebiliriz. Mobil uyumlu, kreatif bakış acısıyla hedef kitlenize en uygun web tasarımlarımızla web sitenizden en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Web tasarım konusunda en önemli prensibimiz müşteri odaklı web tasarımlar ortaya çıkarmaktır. Müşteri memnuniyetine göre planlıyoruz. Hayalinizdeki site dışında sizlere bu oldu şeklinde dayatmalar üzerine iş yapmıyoruz. Web siteniz optimizasyonu yüksek hızlı bir site mi istediniz; evet siteniz hem masaüstü hem de mobil hız testinde en yüksek performansla size sunulacaktır. Hatta birlikte test sonuçlarını değerlendireceğiz. Web siteniz sıra dışı bir web tasarıma mı sahip olsun; o zaman en yaratıcı web tasarımlarımızı size sunacağız veya aklınızdakileri storyboardlar halinde birlikte çizeceğiz.

İster özel web yazılım veya özel web tasarımlar olsun ya da kısa zaman içerisinde sonuçlanacak hazır temalarımız olsun sizlere en olumlu sonuca odaklanılarak hareket edilecektir. Felsefemiz “Siz kazanırsanız bizde kazanmış oluruz” dur. Ayrıca WordPress web site yapım işlemlerinizde en uygun maliyette en kaliteli biçimde hayata geçirilmektedir. Fakat WordPress konusunda bazı noktalarda tabi ki hazır kalıpların dışına çıkmak oldukça çetrefilli olmaktadır. Tabi isterseniz bu durumu da değiştirebiliriz.

Profesyonel Kalite Uygun Fiyat Web Tasarım

Antalya Web Site Yapımı Fiyatları:

Antalya Hazır Web Siteleri 500 TL den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Özel Yazılım Web Site Fiyatları 1200 TL den başlamaktadır. Özel yazılım web tasarımlarda web site içeriği ve yapısına göre fiyatlandırılmaktadır.

WordPress web tasarım ve WordPress web site yapımı 500 TL den başlayan fiyatlarla size sunulmaktadır. Fakat içerik ve yapı taleplerine göre fiyatlar değişmektedir. Bunların yanı sıra web site yapımında sizlere web site sonrası bakım güncelleme hatta talep ederseniz web site sürekli yönetim hizmetleri de sunulmaktadır. Ayrıca Web site yapımına ek olarak SEO ve Google reklamcılığı hizmetleri de sizlere indirimli biçimde sunulmaktadır.

Sadece web site yaptırmakla kalmayın web siteniz canlansın ve en yüksek verimle yoluna devam etsin. Bunun için Seo, google reklamcılığı, sosyal medya desteği anlaşmamız dahilinde sizlere indirimli biçimde sunulacaktır.

Bütün çalışmalarımız sözleşmeler ile güvence altına alınmaktadır.

Her Alana Özel Web Siteleri

Web site yapımının en önemli detaylarından biri alan farklarının göz önünde bulundurulması olmalıdır. Örneğin bir pastane için web sitesi yapımıyla bir avukat için web sitesi yapımı aynı olmamalıdır. Bir otel web sitesiyle bir doktor web sitesi aynı olmamalıdır. Sektörler farklı alanlar farklı her sektör için farklı çalışılması gereken detaylar vardır. Yazılar, görseller, renkler, kısaca hangi sektör için olursa olsun o sektöre uygun çalışmanın yapılması gerekmektedir. Bu konuda ekibimizdeki reklam departmanıyla size ve hedef kitlenize en uygun çalışmalar sizlere sunulacaktır. Antalya web ajans çalışmalarımız kapsamında ücretsiz olarak size en uygun çalışmalardan faydalanabilirsiniz.

Antalya Web Site Yapımı

Antalya’da web sitesi olmayan işletmeler globale açılırken büyük problemler yaşamaktadırlar. Yılların verdiği tecrübemizle şimdiye kadar birlikte çalıştığımız müşterilerimizin Yazsam’la tanışmadan önceki en büyük problemlerinin bu olduğunu gördük. Bunun yanı sıra hali hazırda web sitesi yaptırmış olup ama web sitesinden istediği verimi bir türlü alamamış müşterilerimizde oldu. Bizler bu konuda her zaman müşterilerimiz desteğimizi sağladık. Web sitesi yaptırmak yeterli değildir. Web sitesinin doğru biçimde yönetilmesi de gerekmektedir. Amaca uygun şekilde optimize edilmesi gerekirse SEO çalışmaları gerekirse Google reklamcılığı ile desteklenmesi gerektiğinin altını çiziyoruz.

Web Sitesi Yapımından Sonra

Web site yapımından sonra sizlere web sitenizin kullanımıyla ilgili bir eğitim sunulacaktır. Ayrıca etkili biçimde nasıl ilerlemeniz gerektiği hakkında elinizin altında bir rehber olacaktır. Bunun yanı sıra dilerseniz Akademimizde profesyonel SEO-Yaratıcı Yazarlık, Google Reklamcılığı, Grafik Tasarım, Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimleri de alabilirsiniz.

Antalya Mobil Uygulama Yapımı İçin TIKLAYINIZ

Seo Hizmetleri İçin TIKLAYINIZ

Antalya Web Site Yapımı
Antalya Web Site Yapımı

Antalya Web Site Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön