Antalya Web Site

Antalya Web Site Yaptırmak İstiyorum

Antalya Web Site Yaptırmak İstiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere kullanıcı odaklı tasarımlarla işletmenizi rakiplerinizin önüne geçebilecek web siteleri yapıyoruz.

Mobil uyumlu, yüksek performanslı hızlı siteler işletmenize büyük avantajlar sağlayacaktır. Gerek blog olsun gerekse e-ticaret olsun. Sizleri hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırıp. Kar elde etmenizi sağlayacak olan unsur doğru tasarlanmış bir web sitesidir. Son dönemlerde. Özellikle salgınla birlikte işletmeler. Dijitalin önemini daha iyi kavaradırlar ve bir çok işletme web alanında daha aktif olmaya başladılar. Web sitesi olan firmalar yeni daha hızlı ve güncel web siteleri haline getirdiler eski sitelerini. Web sitesi olmayan işletmeler yeni web siteleri açıp müşterilerine ulaşmayı hızlandırdılar. Hatta marka bilinirliklerini dijitale taşıyıp daha fazla müşteriye ulaştılar. Sizlerde rakiplerinizden geri kalmayın. İster özel yazılım ister daha önce bir çok sektör için hazır oluşturduğumuz şablonlarımızdan seçerek kendinize ait bir web sitesi sahibi olabilirisiniz.

Web sitenizin tüm kullanım hakları size ait olacaktır. Anahtar tesliminden sonra sizlere güncelleme desteği sunuyoruz. Siteniz tamamen size ait olacaktır. Bunu özellikle belirtiyoruz. Çünkü son zamanlarda bize gelen müşterilerimizin bahsettiği daha önce bir site yaptırdım ama içinde başkasının reklamları var. Siteyi yaptırdığım kişi hostumu domainimi bana vermiyor. Web sitemin ismi başka bir isimle birlikte ya da google reklam verdi ortada site yok. Gibi piyasayı ve websitesi yaptırmak isteyen kişileri istismar eden art niyetli kişilerin var olmasından dolayıdır. Sizlerde bu hatalara düşmeyin. Antalya’da Perge Bulvarında bulunan ofisimize buyurun gelin. Çayımızı, kahvemizi için size uzun uzun bu alan hakkında bilgi verelim yol gösterelim olursa da birlikte çalışalım.

Sıradışı Web Site Tasarımları

Biz Yazsam Olarak şimdiye kadar yaptığımız bütün siteleri müşteri memnuniyeti üzerine kurguladık. Hedef kitlesini en doğru bilen müşteridir. Bizlerde tasarımlarımızı bu doğrultuda yapmaktayız.

Özel yazılım taleplerinde belirli bir çalışma prensibi belirleyip müşterimizle sürekli dirsek teması halinde çalışmaktayız. Yapılacak özel web sitesinin kapsamı ve tasarımlara göre süre ve maliyet balırlenmektedir.

Hazır şablonlar seçilerek bir web sitesi isterse müsterimiz 2 iş gün içerisinde web sitesini tamamlayıp teslim ediyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmaları incelemek için TIKLAYIN

Bunların yanı sıra Google Adwords reklamcılığı ve SEO hizmetlerimizde mevcuttur.

Antalya Web Site Yapımı

Antalya Web Site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön