Website Tasarım ve Yazılım

Antalya’da Website ve Web Çözümleri İçin Yazsam Yazılım Sizlerle.. Web Tasarım ve yazılım hizmetleri konusunda, alanında uzman, tecrübeli ekibimizle sizde web dünyasında nitelikli, sağlam ve dinamik projelere imza atın.. Antalya website yapımında Yazsam Yazılım.

Kurumsal Web Tasarım ve Antalya Web Site Yapımı

Her biri kendi alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız, web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel şekilde yardımcı olacak, sizler için en etkili çözümleri üreteceklerdir.

Yazsam Yazılım, web tasarım hizmetleri olarak hem ileri seviye profesyonellik gerektiren yazılımları ve web uygulamalarını, aynı zamanda siz kıymetli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği, kullanıcı dostu tasarımlarla, kolay yönetim panellerine sahip, kaliteli internet siteleri ve web uygulamalarını hizmetinize sunmaktayız.

Yazsam Yazılım Web Hizmetleri  ile İş Alanınızı Genişletin

Web Sitesini Nasıl Yapıyoruz?

İnternet siteleri son yılların en önemli ve en popüler sektörlerinden bir tanesidir. İnternetin kullanımının artış göstermesi ile beraber internet sitesi sayısında da artış yaşanmıştır. Kurumsal şirketlerden online alışveriş yapan firmalara kadar hepsi alanında, rakiplerinin önüne geçmek veya rekabet edebilmek, satışlarını artırmak ve kar marjlarını yükseltmek amacıyla internet sitesi tasarımı yaptırmaktadır. Web Sitesi nasıl yapılır sorusunun cevabı bir çok adımdan oluşmaktadır. Yazsam Yazılım olarak faaliyet gösterdiğiniz alanda sizlere uzman web sayfalarının inşasını aşağıda belirtilen adımları takip ederek yapmaktayız;


Talep edilen Web Sitenin hedefinin ve stratejisinin tanımlanması

Web sitesini yapımına başlamadan önce amacın belirlenmesi ve netleştirilmesi gerekiyor. Sektörün belirlenmesi tek başına yetersizdir. Rakiplerinizin önüne nasıl geçeceğiniz, sektörde marka ve firma değeri artırmak için neler yapabileceğiniz, hedef kitlenize nasıl ulaşacağınız bu aşamada belirlenmektedir. Web tasarımının direk olarak firma veya marka ile bağlantısı olması gerekiyor. Kurgusu olan ve amacın yalnızca kar elde etmek olduğu durumlar hedef kitle tarafından anlaşılacaktır. Ayrıca sitenin dizayn biçimi bu aşamada belirlenmektedir. Hedef kitlenize uygun ilgi çekici renkler, araçlar vb.  

Web Sitenizin Amacı Nedir?


Önemli bir detaydır, Amacınızın belirlenmesi sonrasındaki aşama ziyaretçilerin web sitelerine giriş yaptığında yapmak istedikleri eyleme karar verirler. Siteniz bir tanıtım için mi? Siteniz ürün satmak için mi? Kullanıcıların üye olması için mi? Sizler bu soruların cevaplarını verdiğinizde site şekillenmeye, portatifler oluşturulmaya başlayacaktır. E-ticaret siteleri bu manada örnek verilebilir. Tasarımda en çok dikkat edilmesi gerekli olan açılış sayfası olmaktadır.


Sektör trendlerinin araştırılması


Web sektörü daimi olarak gelişim ve değişim gösterdiğinden dolayı her sene trendler de farklılık göstermektedir. Sizlerin de sektörde üst seviyelerde yer alabilmeniz için sitenin güncel ve dinamik olması gerekir. Bir internet sitesinin çok ilgi görmesinin nedeni %55 oranlarında öneme sahiptir. Hedef Web sitesi ile kullanıcıların ilgisini maksimum düzeyde çekebilmek.


Website Yazılım platformunun seçilmesi


Kaliteli bir web tasarım eşittir uzman bir firma manasına gelmiyor mu? Bazı firmalar göz alıcı işler ortaya koyarken ne yazık ki maliyetleri de azımsanmayacak kadar çok oluyor. Yazsam Yazılım web hizmetleri olarak sizlere uzman hizmet vermekle fiyatları da uygun düzeyde tutarak bütçenize zarar vermiyoruz. Gerek wordpress siteleri gerekse özgün yazılımlarla (.net-php vs.) Sizin bütçenize en uygun web sitesini sizlerle buluşturuyoruz.


Temanın Belirlenmesi-İyileştirmeler


Sitenin hedefinin ortaya konması ve tasarım trendleri hakkında bilgi edilmesi neticesinde site için en önemli kısma geçiliyor. Elde edilen bilgilerin uygulamaya konması aşaması son derece önemlidir. Sitenin düzeni olarak isimlendirilen şablonların marka veya firma politikasına en uygun olacak biçimde tercih edilmesi gerekmektedir. Şablon anlamında bir çok seçenek bulunmakla beraber bir site için önemli olan web tasarımcının yapımı değildir. Sitenin kolay kullanıma sahip olması, trendlere uygun ve firma özelliklerini hedef kitleye yansıtması gerekir. Yenilikler ve iyileştirmelerle en mükemmel halin alması sağlanır.


Markaya Uyum


Site içeriğine dair her şeyin genel marka ile beraber ilgi odağı olması gerekir. Bunlar yalnızca renk düzenleri ile sınırlı değildir. Renklerin uyumundan yazıların tipine ve görüntülere kadar bir çok ögenin tamamen uyumlu olması gerekmektedir.


İçeriklerin girilmesi, optimize edilmesi


Web tasarım ve yazılım işleminin tamamlanmasının ardından hedef kitleye en doğru şekilde ulaşabilmek için siteye uygun ve alakalı içeriklerin eklenmesi gerekmektedir. Bu içeriklerin konumlanması, yapı uzunluğu, anahtar kelime yoğunluğu, meta verileri, görüntü eklenmesi vb. Gibi detayların dikkate alınması gerekmektedir. Ayrıca sitenin arama motorlarında sıralaması için Google politikaları tarafından belirlenen bazı kriterler söz konusudur. Hazırlanan internet sitelerinin sıralamasında Google tarafından site hızına ve mobil uyumluluğa çok fazla dikkat edilmektedir.

Yazsam Yazılım Sizler İçin Neler Yapar?


2009 yılından bugüne dek Antalya’da kurumsal anlamda yazılım hizmeti sunan bir firmayız . Peki bizim işimiz yalnızca web sitesi tasarımı yapmak mıdır? Hayır.. Web alanında tam anlamıyla çözümler sunuyoruz.

 • Web site tasarım ve yazılım
 • Sitenin bakımı ve güncelleme hizmetleri
 • Arama motoru optimizasyonu (Seo)
 • İnternet reklamcılığı (Adwors)
 • Sosyal medya danışmanlığı
 • Ürün Çekimleri ve siteye aktarma
 • Kurumsal web tasarım hizmetleri
 • Sosyal medya hizmetleri
 • Akıllı e-ticaret paketleri
 • Marka patent danışmanlığı
 • SEO ve Google ADS Hizmetleri
 • Güçlü teknik destek

hizmetleri verilmekteyiz. 

Siteleriz için söz konusu hizmetler paket biçiminde sunulabileceği gibi sizin ihtiyaçlarınıza göre hizmet başlıklarını da tercih edebilirsiniz. Örneğin bir siteniz var. Ancak hedef kitleye nasıl ulaşacağınız noktasında sorunlar yaşıyorsunuz. Sitenize SEO yaptırdınız mı? Arama motoru optimizasyonu ile rakiplerinizin önüne geçiyorsunuz. Sektörde öncü olmak, yapılan aramalarda ön sıralarda çıkmak için site içi ve site dışı çeşitli çalışmalar yaptırmak gerekmektedir. Hedef kitleniz sosyal ağ kanallarında mı dolaşıyor? Peki sizlerin sosyal ağ hesaplarınız var mı? Ne kadar etkin kullanılıyor?


Kullanıcılara ulaşmak için etkili araçlardan olan sosyal ağ yönetiminin de şirketlere sağlamış olduğu katkı büyüktür. Bu nedenle kesinlikle söz konusu hizmetlerin tamamının alınması gerekmektedir. Sıfırdan bir web site yapımı yeterli olmayıp sitenin değişen Google algoritmalarına entegre edilmesi ve trafiğinin artırılması da en önemli detaylardan biri olmaktadır.

Antalya’da Kaliteli Kurumsal Website Tasarım Hizmetleri

Siz isteklerinizi belirtin bizlere gerekli bilgilerinizi verin ve içiniz rahat bir şekilde projenin ilerleyişini izleyin. Yazsam Yazılım olarak tecrübeli ekibimiz Sizlerle sürekli kontak halinde ilerleyip, sizler için muhteşem bir iş çıkaracaklar.

Kurumsal web tasarım da ülkemizde ne yazık ki istismar edilmiş iş kollarından birisidir. Biraz kod yazmaya çalışan bir çok genç arkadaş hemen kendini yazılımcı, web tasarımcı ya da profesyonel programcı zannetmekte ve ne yazıktır ki buna inandığı için şirketlerden işler alıp firmaları ya da bireyleri mağdur etmektedir. Bizlerle ilk defa iletişime geçip çalışmaya başlayan müşterilerimizden çok sık duyduğumuz bir sitemdir bu durum sektörde iyi bir firma ile yola çıkılmadığında müşteri için büyük problemler ve motivasyon kaybına sebep oluyor. Biz Yazsam Yazılım olarak müşterilerimizin asla bu duruma düşmeyeceklerini sözleşmelerle garanti altına alıyoruz.

Önemli Detay :Kurumsal website kimliği


Kurumsal internet sitesi yapımında çağımızda en önemli nokta kurumsal kimlik’tir. Web sitenizin yapısı, size müşteri ve para kazandırabilir de kaybettirebilir de. Yapılacak en ufak bir kodlama hatası arama motorları tarafından görülmez hale gelip, sitenizin gösterilmemesine yol açabilir.
Bu yüzden web sitenizi kime yaptırdığınız, emanet ettiğiniz önemlidir. Web sitesi denince deneyim çok ama son derece önemlidir. Sizde deneyimsizliğin kurbanı olmayın. Uzman bir ekiple birlikte hızlı ve doğru bir şekilde ilerleyin..

Bizimle “Web sitesi yaptırmak istiyorsunuz” nasıl başlarız ?


Hadi başlayalım diyorsanız, evvela sizinle bir araya gelip size web üstünde yürüyeceğiniz bir yol çiziyoruz ve sizi en doğru şekilde temsil edecek adımları birlikte atıyoruz. Sonrasında sizden firmanızla ilgili bilgileri ve var ise ekstra taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.

Sizlere hazır web paketlerimizi sunuyoruz. Bunların içinden beğendikleriniz olursa 3-4 iş günü içerisinde yayına hazır hale getiriyoruz.

Özel web yazılım projelerinizde ise sizlerle birlikte ön storyboardlar oluşturup sizler için portatif tasarımlar hazırlayıp sunuyoruz. Sizin onayınızdan geçen tasarım ile başlıyoruz.
Sonrasında desteğimiz anlaşmalarımıza bağlı şekilde sizi Google aramalarında yükseltmek üzerine arama motoru optimizsayon çalışmalarıyla devam ediyor.
Amacımız sizlerin daha fazla kazanmanız, Sizlere sunduğumuz her web sitesi bizim bir imzamız bir referansımızdır. Bu sebepten titiz bir çalışma yürütüyoruz, biliyoruz ki siz kazanırsanız biz de kazanırız.

Web paketleri nedir?


Kurumsal web design paketleri, ücretli internet sitesi açmak isteyen ancak fazla beklemek istemeyen müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz. Sade ve şık bir görünüme hem de responsive nitelikli web yazılım paketleridir.
Kurumsal web site yazılımları alan müşterilerimiz kısa bir sürede üstelik responsive internet sitesi sahibi olabiliyorlar. Unutmayın web dünyasında yalnızca uzmanlarla çalışılır. Web deneme yanılmaya gelmez.

İşini en iyi bilenlerle Çalışın!

Yazsam Yazılım olarak şuana kadar çoğunluğu Antalya’da olmak üzere bir çok kuruluşu özellikle yaptığımız nitelikli arama motoru optimizsayon çalışmalarımızla, kendi sektörlerinde öncü, otorite siteler haline getirdik. Açıkçası en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. En iyi bildiğimiz yoldan yürüyoruz. Web sitesi dışında bilmediğimiz bir yolda ise o yolu iyi bilenlerle çalışmaktayız.

Ya Siz ?

Diğer Hizmetlerimiz İçin Tıklayın

Website Tasarım ve Yazılım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön