Hakkımızda

Sam Bilim Akademi & YazSam Yazılım ve Tasarım Hizmetleri 15 Yıldır Eğitim ve Hizmet sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kendi bünyemizde eğittiğimiz ve piyasada çalışan yüzlerce öğrencimiz bulunmaktadır. Yazılım ve Tasarım kabiliyetlerine göre bünyemizde istihtam yaratıyoruz. Sağlam bir ekiple yazılım sektöründe sağlam referanslarla ilerliyoruz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Posted inGraphics, HTML Sidebar, IOS/Android Development, Uncategorized, Web Design, Web Development

Antalya E-Ticaret Web Sitesi

Antalya E-Ticaret Web Sitesi Antalya E-Ticaret Web Sitesi ile Artık her ürün kapımıza geliyor. Bir tıkla alışveriş yapıyoruz. Son dönemde salgınla birlikte dijital e-ticaret kültürü  Read More »

Posted inWeb Design, Web Development

Antalya Web Site Yapımı

Antalya Web Site Yapımı Antalya Web Site Yapımı işlerinizi profesyonel ekibimizle kısa sürede hayata geçirebiliriz. Mobil uyumlu, kreatif bakış acısıyla hedef kitlenize en uygun web  Read More »

Posted inGraphics, HTML Sidebar, IOS/Android Development, Uncategorized, Web Design, Web Development

Firmaya Özel Yazılım Hizmetleri

Firmaya Özel Yazılım Hizmetleri Firmaya Özel Yazılım Hizmetleri firmanız için daha profesyonel yazılım çözümleri üretmeniz için gereken yazılım geliştirme olanağı sunmaktadır. İhtiyacınız olan yazılımı üretmenize  Read More »

Posted inUncategorized

Antalya Drone Çekimi

Antalya Drone Çekimi Antalya Drone Çekimi ile sizlerde tanıtım yapmak, özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ister misiniz? Profesyonel çekim ve yaratıcı fikir ekibimizle sizlere en profesyonel drone  Read More »

Posted inGraphics, Uncategorized, Web Design, Web Development

Antalya Web Sitesi Tasarımı

Antalya Web Sitesi Tasarımı Antalya Web Sitesi Tasarımı ile ilgi çekici yaratıcı bir web site sahibi olmak ister misiniz? İster işletmenizi daha ileri taşımak için.  Read More »

Posted inGraphics, Web Design, Web Development

Antalya Web Site

Antalya Web Site Yaptırmak İstiyorum Antalya Web Site Yaptırmak İstiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere kullanıcı odaklı tasarımlarla işletmenizi rakiplerinizin önüne geçebilecek web siteleri yapıyoruz. Mobil  Read More »

Posted inGraphics, Uncategorized, Web Design, Web Development

Antalya Kurumsal Kimlik

Antalya Kurumsal Kimlik Tasarımı Rekabet İçin En Önemlisi: Fark Yaratmaktır! Antalya kurumsal firmalarda ve günümüz rekabet koşullarında. Bir markanın ihtiyaç duyacağı ilk önemli detay kurumsal  Read More »

Posted inGraphics, Web Design, Web Development

Logo Tasarım

Antalya Logo Tasarım Hizmeti Göz Alıcı Bir Logonuz olsun İster misiniz! Yeni bir işyeri bir firma kurdunuz, veya yeni bir mekân açıyorsunuz. Markanız ne olursa  Read More »

Posted inGraphics, IOS/Android Development

Mobil Oyun Yapımı

"Hayalini harekete geçir" Antalya'da çağımızın yükselen sektörlerinden, mobil oyun üretim ve yayın alanında sizin de bir oyununuz olsun istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Mobil oyun yaptırmak istiyorum  Read More »

Posted inUncategorized, Web Design, Web Development

Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı

Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri Antalya Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri ile Rakiplerinizin önüne geçmek ister misiniz ?  Read More »

Başa dön