image-slider
image-slider
image-slider
image-slider

YazSam olarak Antalya ’da bulunan şirketimiz, Antalya’da birçok firmaya Google AdWords Reklamları ve Seo Hizmeti vermektedir.Antalya’nın ve Türkiye’nin sektör bazlı rekabetinde sizin ve firmanızın reklamlarına talibiz, işinde uzman ve bu sektöre yıllarını vermiş tecrübeli kadromuzla yanınızda olmak isteriz. İnsanlar Google Arsma Motorunda ihtiyaçları doğrultusunda kelime aradıkları zaman, müşterilerin size bulmasını sağlar ve sizi sektör bazlı rakiplerinizin önüne geçirmeyi sağlarız ve insanların sizi tercih etmeleri için ilgi çekici reklamlar hazırlarız.Satışlarınızda en az %40 en fazla %90 artış sağlarsınız. Antalya’da rekabet bizimle beraber çok kolay.

Google Reklamcılığı

  • Arama Motorlarında Üst Sıralarda Olmayı Teklif ediyoruz.
  • Bütçeyi kendiniz belirleyin.
  • Siteniz yada hesabınız ziyaretçi almazsa ücret ödemeyin.
  • Geniş Raporlama , Aylık - Haftalık Analiz.

Google  Reklamlarının işletmenize faydası ne olacaktır.

Google Adwords yada Seo işlemleri yaparak kelime başı aramalarda üst sıralarda çıkarak müşretilerinizin sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz. İstatisliklere göre müşterilerin %85 ilk 5 sıradakiler tercih ediyor, diğer kalan %12 ise birinci sayfada ikinci sayfaya geçmiyor. Sadece %3 lük bir kesim de sadece 2. sayfaya geçerek arama yapıyor. Müşterilerinin sizi tercih etmesi için mutlaka ilk sayfada olmanız gerekmektedir. Google Adwords ve Seo ile size bu imkanı sunuyoruz.

Google Adwords ile Seo arasındaki fark nedir?

Google Adwords ile Google sunduğu tıklama başına ücret vererek en üst 3 sırada olabilirsiniz. Bu reklam için beklemenize gerek yoktur. Siteniz olması yeterli.
Seo ise en fazla 3 ay içinde doğal yollarla ilk sayfaya çıkabiliyorunsuz.
İki yöntemde de 15 yıllık tecrübemiz ile sizlerin yanınızdayız.

Adwords reklamlarınızda gerek metin reklamı , gerek görsel reklam , gerekse video reklamı olarak hizmet veriyoruz. İlk Aşamada firmanız için en iyi reklam nasıl olur bununla ilgili bir rapor sunduktan sonra sizin onayınızla reklamlarınıza başlıyoruz.