image
image
image

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Aşamaları

Yazsam Yazılım olarak, uzman grafik tasarım, logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları konusunda hizmet sunuyoruz. Grafik tasarım fiyatları için doğru adrestesiniz. Grafik tasarım yapacağınız reklam tanıtım çalışmalarının nitelikli olmasına olanak sağlar. Ayrıca hedef kitlenize vermek arzu ettiğiniz mesajın etkili bir biçimde iletilmesine de olanak sağlar. Bu sayede bulunduğunuz sektör içerisinde fark oluşturabilir ve nitelikli bir büyüme sağlayabilirsiniz. Özellikle firmanızın logosunun muhakkak işinde uzman bir grafiker tarafından hazırlanması gerekir.

1-Yaratıcı Brief

Yaratıcı grafik tasarım sürecindeki ilk adım, yaratıcı brifingdir. Tasarımcının müşterinin ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olur. Tasarımcının müşteri, şirketi ve proje beklentileri hakkında olabildiğince fazla bilgi toplaması gerektiğinden bu adım çok önemlidir.

2. Grafik Tasarım Araştırması

Doğru soruları soruyorsanız, yaratıcı brief birçok değerli bilgiyi içinde barındırır. Ne olursa olsun, kendi başınıza (tarafsız bir şekilde) analiz etmeniz gerektiğinden, her zaman dahil etmemeniz gereken konular (rakiplerin tasarımları gibi) vardır. Araştırma adımının amacı, müşterinizin rakipleri hakkında daha fazla bilgi edinmektir.

3. Grafik Tasarımın Çizimi

Şimdi öncelikli fikirlerinizi geliştirme ve eskiz yapmaya başlama zamanı. Çoğu zaman, eskizleriniz için bilgisayar kullanmazsınız. Ve kesinlikle çevrimiçi çizim yapmanıza gerek yok.

4. Sunum

Çalışmanızı sunma şekliniz, revizyon sayınızı ve ilgili geri bildirimleri etkileyecektir. Tabii ki, müşterilerinize de bağlı. Tasarımlarınız hakkında bir hikaye anlatabilmek, müşterinizi etkilemenize ve ikna etmenize yardımcı olacaktır.

5. Son Teslimat

Tebrikler! Nihai tasarım (ları) teslim ettiniz ve müşteri mutlu. Fatura gönderme zamanı.

Profesyonel Grafik Tasarım Ajansı Hizmetlerimizin Detayları

Firmalar, çağın gereksinimleri doğrultusunda pek çok şirketin gerek duyduğu grafik tasarım ve hizmetler konusunda nitelikli çözümler üretmektedir. Bu anlamda firmalar, sizlere kurumsal kimlik oluşturmak, logo tasarımı ve internet sitesi tasarımı tanında baskılı ya da online ortamlar için ürün katalogları, broşür, kartvizit ve afiş oluşturulması konularında da detaylı ve proje hizmetleri sunmaktadır. Firmanız için gerekli katalog ve broşürlerin bir hayli nitelikli ve firmanızın kimliğinin yansıtılacağı bir biçimde oluşturulması ve basılması sağlanılan nitelikli hizmetlerdendir. Bu iş içerisinde tasarım için sağlamış olduğu grafik tasarım hizmetleriyle dergi tasarım ve bülten, kartvizit gibi grafik konulu tüm işlerinizde sizlere hizmet vermekte olan firmaları tercih edebilirsiniz. Tasarım işini yaptıracağım şirket, şirketinizin en iyi ve profesyonelce algılanması için çok büyük bir çaba göstermesi gerekmektedir.
0
Mutlu Müşteri

Grafik Tasarım Avantajları Nelerdir?

Birçok firma logosundan tanındığı da asla unutulmamalıdır. Bunun için logonun uygun renk tonları ile hazırlanması yeterli olacaktır. Yapılacak olan grafik tasarım ın muhakkak modern yapıya uygun olması da gerekir Sırada kolay bir tasarım karşı tarafta ilki bırakmaz. Modern görsel şıklığa sahip estetik tasarımla ilgi çekici olarak yer alır. Reklam ajansı olarak da başarılı hizmetlerini sürdüren firmamız, kurumsal kimlik tasarımları doğrultusunda 1. Sınıf hizmet vermektedir. Grafik tasarım ın firmanıza pek çok faydası bulunuyor ve özellikle işini online alışveriş alanına taşımak isteyenler için tasarım oldukça önemlidir. Öncelikle tanınma oranını yükseltir. İlgili tasarımlar kurumsal olduğunuzu gösterir ve karşı tarafta bir ilgi uyanması oluşturur. Bu konu da geliştirdiğimiz özel yöntemlerle size yardım ediyor ve kısa bir süre içinde tasarımlarınızı yaparak size teslim ediyoruz. Yazsam , sektör içerisinde en çok tercih edilen firmaların arasında yer alır. Grafik tasarım modern ve kurumsal tasarımlar ile farkınızı ön plana taşıyabilir ve büyüme hedeflerinize, hedef kitlenize olumlu katkıda bulunabilirsiniz. Tüm sektörlerin olmazsa olmazı olan reklam tanıtım kampanyalarında kullandıkları en önemli iletişim kaynağı olan grafik tasarım, katalog, broşür, kartvizit, afiş, dış cephe çalışmaları (Cephe giydirme, bilboard, vinil, araç kaplama) logo tasarım gibi çalışmalarına kadar geniş bir kitleye ayrıntılı hizmet sunmaktadır. Grafik Tasarım işi ile sosyal ağ alanında da başarılı olabilmeniz için gereken tüm çalışma kurumsal olarak sunulur. Bu sayede hedeflediğiniz noktalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz sektör içerisinde de rekabet gücünüz artar.
  • Grafik Tasarım Çalışmaları
  • Web Tasarım Çalışmaları