image-slider
image-slider
image-slider

Kurumsal kimlik çalışmaları tasarımları, sektörünüzde rakiplerinize karşı bende varım diyebilmek için bir stil çalışmasıdır.Kurumunuzu daha profesyonel gözükme şeklidir.. Kurumsal kimlik tasarımı, firmenızın duruşunu ve kalitesini temsil eder. Ayrıca firmanıza prestij sağlar ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar. Sizi tercih eden kişilere güven aşılar. Kurumsal kimlik tasarımı, güçlü ve büyük firmaların başarı serüvenlerindeki en önemli adımdır. Şirketlerin başarılarındaki en önemli etmen olan reklam çalışmalarının kurumsal kimlik çalışmasıyla oluştuğunu bilinmesi gerekir. Logo, antetli kâğıt, zarflar, kartvizit, bloknot, katalog, broşür, fatura, irsaliye, makbuz, dijital reklamlar, araç giydirme, bina cephesi ve iç tasarımı ve firmanızda kullanılan her türlü araç gereç kurumsal kimlik tasarımı içerisindedir. Bu kapsamda şirket içi veya dışında kullandığınız tüm çalışmalar yeni stilinize göre baştan tasarlanır..

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

  • Logo Tasarım
  • Antetli kâğıt,Kartvizit,Zarflar,Bloknot
  • Katolog,Broşür,Dergi Tasarım
  • Fatura,İrsaliye,Makbuz
  • Dijital Reklamlar,Araç giydirme,Bina cephesi ve iç tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımının en önemli olmazsa olmazı Logo Tasarımdır. Logo Tasarımla firmanın kurumsal kimliği başlar. Bu nedenle logo (amblem, logo veya logotype) tasarımı yapılırken firma iyi gözlemlenmesi gerekir, logo tasarımdan sonra ise iyi bir analizle diğer tasarımlar firmaya eklenir. Bu aşamalar için A’dan Z’ye sizler için hizmete hazırız.

Kurumsal kimlik firmanın imzasıdır. Bu nedenle kurumsal kimlik ile anlatmak istediğiniz reklam, sizi bulmasını istediğiniz müşterileri iyice kavrayıp dikkatli gözlem yapılmalıdır. Logodan sonra misyonunuza ve vizyonunuza en uygun kurumsal kimlik tasarımı çalışılmalı ve hazırlanmalıdır.Basit ve acemi işlerden çıkan kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları kurumunuzu yansıtamayacağı gibi kurumunuzun prestijini düşürür ve müşteri kaybı yaşatır. Tam anlamıyla sizi anlatan bir kurumsal kimlik çalışması için , bu işte tecrübeli kişilere tasarım çalışması yaptırmanız gereklidir. Tecrübeli ve uzman tasarım ekibi, teknik bilgisi ve deneyimleriyle birçok büyük firmaya kurumsal kimlik tasarımı yaptı ve yapmaya devam ediyor. Siz de YazSam’ya gelin, kurum stilinizi baştan yapalım, firmanıza kurumsallık katalım.