image-slider
image-slider
image-slider

Masaüstü programlama‘da , yaptırmak istediğiniz programı planlayıp sizin onayınızdan geçtikten sonra başlıyoruz. Yazılım olarak istediğiniz dilde program yapabiliyoruz. Size özgü yapılan masaüstü programınızı süresiz bir şekilde yada yıllık lisans olarak bizden temin edebilirsiniz.

  • Windows tabanlı masaüstü program geliştirme
  • Linux tabanlı masaüstü program geliştirme.
  • Java - JavaScript Masaüstü program geliştirme.
  • C++ - C# ile Masaüstü program geliştirme.
  • Delphi masaüstü program geliştirme.

Kobi tipi şirketlerin ve büyük şirketlerin otomasyon ihtiyaçları için anahtar teslim projeler yada yıllık lisanslı projeler gerçekleştirebilmekteyiz. Bunlar yanında kişiye özel yada şirkete özel çözümler de sunabilmekteyiz. Var olan sistemlerinize entegrasyon ve eksik sistemlerin yenilenmelerini konusunda yardımcı olabilmekteyiz.

YazSammasaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlayacak olan ekibimiz güvenilir hizmet, maksimum verim , tam hizmet, kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına uygulama geliştirmenin başlamasından bitimine kadar olan tüm süreçlerinde müşteri ile görüşmeler düzenleyerek proje hakkında bilgiler verekte ve her aşamasını göstermektedir, proje plan doğrultusunda karşılıklı iletişimle sözleşmeye sadık kalarak teslim edilmektedir. Yaz Sam, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle, ihtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımlarını, sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde gerçekleştirerek en iyi çözümü sunmakta ve iş gücünüzü arttırmaktadır.