Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama sahibi olmanın bir diğer avantajı ise müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilecek olmanızdır. Uygulamayı indiren kullanıcılara reklam, duyuru gibi bildirimleri anlık olarak gönderebilirsiniz. E-posta bilgisi vererek giriş yapan kullanıcılara e-posta pazarlaması yaparak firmanızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.!

Kullanıcı dostu Mobil uygulamalarda işleyişe uyularak yazılan yazılım ile kullanıcı bilgi birikimi ve performanstan taviz vermeden yüksek nitelikli sonuçlar elde edilir. Müşterinin ihtiyac ve gereksinimleri doğrultusunda gerek native gerekse hibrit çözümler sunuyoruz.

Yazsam Yazılım ekibi olarak, müşterilerimizin dijital geliştirme odağında uçtan uca çözümler üretebilmekteyiz. Entegre projeler oluşturmak için sürece her yönü ile hakim olmak gerektiğini düşünerek hareket ediyoruz. Hem IOS – Android mobil uygulamalarla birlikte projenin web kısmında geliştirip entegre biçimde hayata geçmesini sağlayabiliriz.

Testler ve muhtemel hataların giderilmesi için gereken güncellemeleri yapmak yazılım geliştirme
sürecinin en önemli adımlarından birisidir. Yazsam Yazılım ekibi olarak devam etmekte olan işlerinde, projenin ayrıntılarına hakim bir ekiple devamlı bir izleme ve raporlama halindedir.

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

Antalya’daki yazılım geliştirme şirketleri arasında tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Yaptığımız işlerde titizlikle çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Başa dön