image
image
image

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama sahibi olmanın bir diğer avantajı ise müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilecek olmanızdır. Uygulamayı indiren kullanıcılara reklam, duyuru gibi bildirimleri anlık olarak gönderebilirsiniz. E-posta bilgisi vererek giriş yapan kullanıcılara e-posta pazarlaması yaparak firmanızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.!

01

IOS & Android Uygulama Geliştirme Yazılımları

Kullanıcı dostu Mobil uygulamalarda işleyişe uyularak yazılan yazılım ile kullanıcı bilgi birikimi ve performanstan taviz vermeden yüksek nitelikli sonuçlar elde edilir. Müşterinin ihtiyac ve gereksinimleri doğrultusunda gerek native gerekse hibrit çözümler sunuyoruz.
02

Back-end ve Web Geliştirmeleri

Yazsam Yazılım ekibi olarak, müşterilerimizin dijital geliştirme odağında uçtan uca çözümler üretebilmekteyiz. Entegre projeler oluşturmak için sürece her yönü ile hakim olmak gerektiğini düşünerek hareket ediyoruz. Hem IOS-Android mobil uygulamalarla birlikte projenin web kısmında geliştirip entegre biçimde hayata geçmesini sağlayabiliriz.
03

Test Süreci ve Kalite Güvencesi

Testler ve muhtemel hataların giderilmesi için gereken güncellemeleri yapmak yazılım geliştirme sürecinin en önemli adımlarından birisidir. Yazsam Yazılım ekibi olarak devam etmekte olan işlerinde,projenin ayrıntılarına hakim bir ekiple devamlı bir izleme ve raporlama halindedir.

Android ve İOS Mobil Uygulama

Android ve İOS Mobil Uygulama Yaptırmak

Sizlere doğru analizler , doğru kodlama ve kaliteli tasarımlarla android ve İOS mobil uygulamalar hazırlar sizleri her zaman ön plana ilerletecek projeler geliştiririz. Android ve İOS uygulama , mobil uygulama ya da aplikasyon geliştiren firmalar arasında sizlere en iyi hizmetleri sunacaktır . Mobil uygulama yaptırmak istiyorum , mobil android ve İOS uygulama yapan yazılım firmaları gibi arayışlar içerisine girdiğinizde bizleri görmeniz sizler için büyük bir şanstır..

Antalya'da bulunan yazılım firmamız hem android hemde ios mobil yazılım geliştirmektedir. Antalya'ya ve Tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.

  • Android Mobil Uygulama Geliştirme
  • İOS Mobil Uygulama Geliştirme

Neden Bizi Seçmelisiniz

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

15 yıllık deneyim

Antalya'daki yazılım geliştirme şirketleri arasında tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işlerde titizlikle çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Ekonomik maliyetler

Yaptığımız tüm çalışmalarda, ücretleri müşterilerimizin faydası yönünde inceliyor ve optimize ediyoruz , ekonomik fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Yüksek güvenlik

Uygulama içi güvenliğine büyük önem veriyor, müşterilerimizin kesintisiz ve güvenli hizmet almaları için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.