image-slider

Mobil cihaz kullanımının oldukça arttığı ve alışkanlık haline geldiği bu devirde mobil uygulaması bulunmayan şirketler ve mobil uyumlu olmayan web siteleri, birçok fırsatı kaçırıyor. Mobil internet kullanımının yaygınlaşması ve bir ihtiyaç haline gelmesi ile beraber, müşteriler şirketler hakkında edinmek istedikleri bilgilere istedikleri yer ve zamanda ulaşmak istiyorlar. Araştırmalar sonucunda kullanıcı davranışları gösteriyorki, web siteniz mobil uyumlu değil ise maalesef müşterileriniz sitenizi kullanmaktan hoşlanmıyor ve sitenizi tekrar ziyaret etmeyi düşünmüyorlar. Bu nedenle firmaların web siteleri dışında mobil uygulamalarının da olması artık bir zorunluluk halidir.

Mobil Uygulama Ve Yazılım Geliştirme

  • Android Uygulama Geliştirme
  • İOS Uygulama Geliştirme

YazSam mobil uygulama şirketi olarak öncelikle mobil uygulama geliştirme alanında işinin uzmanı ve profesyonel olan bir ekibe sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Web sitesine oranla daha karmaşık yapıda olan mobil uygulamalarının yapım ve kurulum aşamasında ekibimiz sizler için çalışmaktadır. Deneyimlerimiz ve teknik bilgilerimiz sayesinde tüm bu sorunların çözümlerine hakim olduğumuzdan size teknik sorunlar ile karşılaştığınız vakit destek sunarak çözüm üreteceğimiz bir uygulama sunuyoruz. uygulaması sunuyoruz.

Mobil Uygulamanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Günümüzde insanlar bilgiye hızlı ulaşıma alıştıkları için hizmet konusundada en hızlı yolu bulma arayışındalardır. Bu konuda ise en iyi çözüm mobil uygulamalardır. Mobil cihazlar, artık neredeyse herkesin kullandığı ve bütün işlerini hallettği bir araç haline gelmiştir. Günlük rutin işlemlerin bile (bankacılık işlemleri, alışveriş işlemleri gibi) akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştirildiği bu günlerde, mobil uygulaması olmayan web sitelerinin kullanıcılar tarafından tercih edilmemesi gayet normaldir. Bu sebep ile mobil uygulamalarının önemini ve gerekliliğini erkenden fark edip rakiplerinizden önce mobil dünyada yerinizi almanız size oldukça büyük bir avantaj sağlayacaktır. Mobil uygulama sahibi olmanın bir diğer avantajı ise müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilecek olmanızdır. Uygulamayı indiren kullanıcılara reklam, duyuru gibi bildirimleri anlık olarak gönderebilirsiniz. E-posta bilgisi vererek giriş yapan kullanıcılara e-posta pazarlaması yaparak firmanızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede reklam ve pazarlama giderleri için çok fazla bütçe ayırmanıza gerek kalmadan en ucuz pazarlama kanalı ile hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz..