Web Site Yapımı

Web Site Yapımı

Web Site Yapımı profesyonel bir biçimde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda oluşturulmaktadır. Farklı sektör ihtiyaçlarını tam anlamıyla biliyoruz. Yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere kısa süre içerisinde web siteleri tasarlayabiliriz. Yazsam Ajans Antalya’da web sitesi yapan firmalar arasında sektörel tecrübe doğrultusunda hareket ederek fark yaratmaktadır.

Sizin de günümüz trendlerine özgü yapısıyla müşterilerinize çekici gelecek bir web siteniz olsun isterseniz doğru yerdesiniz. Çünkü bizler müşterilerimizle sadece bir kereye mahsus iş yapma mantığıyla hareket etmiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerinin takibini yaparak müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda güncelleme hizmetleri de sunmaktayız.

Canlı Bir Web Siteniz Olsun

Genelde piyasada işletmeler bir web sitem olsun yeter mantığıyla hareket etmektedirler. Fakat bu çok yanlış bir politikadır. Bir çok kişi web sitelerini profesyonel anlamda canlı tutarak hem müşteri portfoyunu genişletmekte hem de gerek tanıtımlar gerekse e-ticaretle daha fazla kar elde etmektedirler. Peki siz neden bu konuda profesyonel hareket etmeyesiniz. İşte bu noktada bizimle hareket etmenizi istiyoruz sizinle. Gelin birlikte sizlere dijital bir yol haritası oluşturalım. Sizler için neler yapabileceğimizi birlikte değerlendirelim. Anlaşırsak birlikte hareket ederek profesyonel anlamda dijitaldeki gücünüzü oluşturalım.

Web Sitesi Uzmanlık İşidir

Bilinenin aksine web tasarımı sadece teknik yapıların oluşturulmasıyla ortaya çıkan bir şey değildir. Evet üstünde slider olan ekranında fotoğraflar görünen web siteleri teknik anlamda ortaya kolayca çıkmaktadır. Fakat bunlar dijital arena için kesinlikle yeterli değildir. Çünkü rakipleriniz kaliteli içerik ve politikalarla hareket ederken siz neden vasat göstermelik işlerle sadece var olsun yeter mantığıyla hareket edesiniz.

Web Sitesi Müşteri Çekmelidir

Bir çok işletme dijitale adapte olmak için yaptığı çalışmalarla normal şartlardan daha kötü sonuçlara sebep olmaktadır. Örneğin normal şartlarda çok kaliteli işler ortaya çıkaran bir işletme kalitesiz vasat bir site ile marka değerinin düşmesine sebep olmaktadır. Sizler bu hataya düşmeyin web tasarım ve yazılım işlerinizi profesyonellere teslim etmelisiniz. Çünkü sizi en iyi tanıtabilecek ekip sektörel tecrübesi olan ekiptir. Örneğin sağlık sektöründesiniz diyelim. Daha önce sağlık sektöründe çalışmalar yapmamış bir ekip sizin hedef kitlenizi doğru analiz edip içerikleri yönetmesi baya sorunlu olabilir. Ayrıca sürekli yapacaklarını göstermek zorunda kalabilirsiniz. Yazsam olarak biz asla bu şekilde çalışmıyoruz. Web tasarım ekibimizin hepsi farklı sektörlere ürünler çıkarmış uzman kişilerdir. Ayrıca sizin ihtiyaçlarınızı ve hedef kitlenizin cazibe noktalarını belirleyip nokta atışlarıyla işler ortaya çıkaracaklardır.

Antalya’dan Tüm Dünyaya Açılan Web Pencereniz

Biliyorsunuz Antalya’ya dünyanın bir çok yerinden bir çok farklı amaçla gelen kişiler var. Kimi turizm amaçlı kimi iş için. Dijitaldeki çalışmalarınızla tek dil odaklıdan çıkıp birden fazla ulusa, birden fazla kültüre hitap etmelisiniz. Web sitesindeki basit bir çevirici ile işlerin hal olacağını düşünmüyorsunuz demi. Çünkü o iş öyle olmuyor maalesef. Hedef kitlenizin dili ve kültürüne göre çalışmanız gerekiyor.

Web Sitesi Yapımı Aşamaları

  • Web Tasarım Sektör Analizi
  • Hedef Kitle Analizi
  • İçerik ve Yapı Belirleme
  • Web Site Yapım Fiyat ve Süre Belirleme
  • Web Site Teslimatı
  • Lansman ve Güncelleme Aşamaları
Antalya Web Sitesi Yapımı
Antalya Web Sitesi Tasarımı ile ilgi çekici yaratıcı bir web site sahibi olmak ister misiniz?
Başa dön