image
image
image

Service Details

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım genel kanının aksine sadece bir internet site hazırlamak değil, web tabanlı tüm projeler için izlenmesi gereken yoğun bir emek isteyen bütünleşik bir süreçtir. Biz bu süreci olması gerektiği gibi takip eden profesyonel bir web tasarım firmasıyız. Kolaya kaçmadan her müşterimize ve her projeye gereken tüm emeği veren bir Antalya Web Tasarım firmasıyız. İşimizi teslim etmek değil, fayda üretmek ve fark yaratabilmek en büyük amacımızdır. Yüzlerce farklı sektörde 2000’den fazla farklı internet site tasarımı geliştirmiş olmamız Yazsam Yazılım ‘a hem büyük ayrıcalık hem de çok derin bir tecrübe kazandırdı. Gurur kaynağımız, 15 yıldır bizlere güvenen ve bizi iş ortakları olarak gören firmalarımızdır. Kurumsal web tasarımın aynı zamanda uzun soluklu bir kurumsal çözüm ortaklığı gerektirdiğini bilen ve Antalya web tasarım firmaları arasından Yazsam Yazılım ‘a güven duyan tüm web tasarım müşterilimize en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

Web Tasarımda kullandığımız HTML & CSS & Javascript web tasarım dilleri

Web sayfası tasarlarken kullandığımız diller arasında Html & Css ve Javascript kullanarak size hayalinizdeki sayfaları tasarlayabiliyoruz. Bu dillere yardımcı olarak photoshop'da kullanıyoruz. Photoshop genel olarak banner yapımında resimleri düzenlemek için kullanmaktayız.

Kişiye Özel Kontrol Panel

Her müşteriye ve sektörüne özel kontrol paneli tasarlayarak panel üzerinden sayfa yazılarını resimlerini, slayder resimleri eğer e-ticaret sitesiyse ürünleri yükleyebilecekleri bir alan sunuyoruz. Kontrol panel yardımıyla sitelerini kendileri yönetebiliyorlar. Site bitiminde müşterilerin kendilerine yada atadıkları bir kişiye site yönetimi öğretilmektedir.

Tasarım Kalite Anlayışımız

Kurumsal web tasarım firması olarak kalite anlayışı hakkında farklı bir misyonumuz olduğunu biliyoruz. Yazsam Yazılım markasının 15 yıllık hikayesinde her zaman takip ettiğimiz anlayışımız şudur: “Fayda ürettikçe, kazandırdıkça büyümeye devam ediyoruz.” Fayda üretip kazandırmak için gereken tüm dikkate, emeğe ve hassasiyete her zaman olduğu gibi büyük önem veriyoruz. Peki kaliteli web tasarım anlayışımızın özellikleri nedir? Müşterilerimize özel tasarımların yanı sıra her bütçeye uygun paket web sitelerimiz bulunmaktadır.. Kesinlikle özgün tasarımlarla her bir müşterimize özel olduğu gerçeğini gösteriyoruz. Kontrol panel yazılımlarımızı tabiri caizse “satır satır” yazıyoruz. Hazır bir yazılım altyapısı kesinlikle kullanmıyoruz. Her müşterimizin benzersiz özelliklerini ön plana çıkarıyoruz. Web projesi yayınlanınca işimiz bitmez, yıl boyu teknik desteğimiz ücretsizdir. Bu konuyu seve seve yapıyoruz. Biliyoruz ki, arkasında durduğumuz her proje müşterimize kazandıracaktır.

  • Kurumsal Web Sitesi
  • E-Ticaret Sitesi
  • Özel Tasarım ve Yazılım Projeleri